Keratynowe prostowanie włosów Katowice

Jeśli Twoje włosy są skłonne do puszenia się i elektryzowania, keratynowe prostowanie włosów to doskonałe rozwiązanie dla Ciebie. Zabieg stworzony z myślą o osobach, które marzą o długotrwałym efekcie pięknie wygładzonych włosów. Keratynowe prostowanie przyniesie Twoim włosom nową jakość.
Keratynowe prostowanie włosów Katowice

Na czym polega keratynowe prostowanie?

Podczas zabiegu keratyna jest bezpośrednio aplikowana na włosy przy pomocy wysokiej temperatury. Dzięki temu  uzupełnia ubytki w ich strukturze, co dodaje im zdrowego blasku i odświeżonego wyglądu. Zabieg nie wymaga użycia zadnych substancji chemiccznych. Efekt gładkich i prostych włosów utrzymuje się przez długi czas, bez konieczności narażania ich na wysoką temperaturę podczas codziennej stylizacji. To rewolucja wśród zabiegów pielęgnacyjnych na włosy!
Zabieg keratynowego prostowania włosów to prawdziwa alternatywa dla codziennego prostowania, która nie tylko znacznie skraca czas spędzony na układaniu włosów, ale również nie szkodzi strukturze włosów. Dodatkowym atutem jest poprawa ogólnej kondycji włosów, które często ulegają przesuszeniu, łamliwości i elektryzowaniu przy rutynowym prostowaniu.

Dlaczego warto?

Marzysz o prostych włosach?

Bezpieczny dla włosów

Keratynowe prostowanie włosów nie wymaga użycia substancji chemicznych!

Długotrwały efekt

Efekt wyprostowanych włosów utrzymuje się przez kilka miesięcy!

Zdrowy blask

Keratynowe prostowanie dodaje zdrowego blasku włosom.

Zdrowa metamorfoza włosów

Nie ważne, czy Twoje włosy są cienkie, gęste, kręcone, farbowane czy nawet osłabione wcześniejszymi zabiegami – keratynowe prostowanie jest bezpieczne i efektywne dla każdego typu włosów. Zdrowy wybór, który się opłaca!

Efekty zabiegu

Keratynowe prostowanie włosów to prawdziwa uczta dla Twoich włosów. Efektem są pięknie odżywione, lśniące i gładkie włosy, które zachowują swój urok nawet po wielu stylizacjach. Proste włosy utrzymują się nawet przez kilka miesięcy!

Cennik usług

  • Keratynowe prostowanie włosów od 350 zł

    Zabieg wykonywany Keratyną Cocochoco.

  • Keratynowe Prostowanie
    Kerrin Keratin NOWOŚĆ
    od 350 zł

    W zależności od długości włosów.

Keratynowe prostowanie włosów Katowice

Keratynowe prostowanie włosów w Art-Fryz

Art-Fryz to salon fryzjerski, gdzie przywracamy blask i zdrowy wygląd włosom! Na co dzień używamy naturalnych produktów bez parabenów i SLS, które nie narażają Twoich włosów na zniszczenie! Jeśli poszukujesz ekspertów od włosów z wieloletnim doświadczeniem, zapraszamy do Art-Fryz!
W naszym salonie lub sklepie online możesz także zakupić produkty powyższych marek w najlepszych cenach!

Sprawdź inne usługi

Koloryzacja jednolita bez amoniaku i silikonów.
Przedłużanie włosów metodą kanapkową Tape On.
Stylizacja włosów i zabiegi regeneracyjne.

Umów się na zabieg w Art-Fryz

Umów się na zabieg keratynowego prostowania!

Shopping Cart
Scroll to Top
Przewiń do góry