Farbowanie włosów Katowice

Potrzebujesz nowej fryzury? Chcesz wypróbować nowy kolor? Kochasz swoje włosy, ale boisz się, że po farbowaniu je zniszczysz? Nie z Art-Fryz! Podczas koloryzacji włosów korzystamy z produktów bez SLS i parabenów, dzięki czemu Twoim włosom nic nie grozi!
Koloryzacja włosów Katowice

Koloryzacja włosów bez amoniaku

Czy zastanawiałaś się kiedykolwiek, jak farbowanie wpływa na Twoje włosy? Tradycyjne farby do włosów w swoim składzie posiadają moniak, który podczas stosowania doprowadza do uszkodzenia struktury włosa, co skutkuje utratą blasku, elastyczności i siły. Może także powodować podrażnienia skóry głowy i oczu. Dlatego w naszym salonie korzystamy z marek, które są w pełni bezpieczne dla Twoich włosów i nie posiadają amoniaku w składzie!

Farby do włosów bez amoniaku są łagodniejsze dla skóry głowy i włosów. Nie otwierają one łusek włosa tak agresywnie, co oznacza, że włosy są mniej narażone na uszkodzenia. Farby te często zawierają również składniki odżywcze, które pomagają zregenerować włosy i przywrócić im zdrowy wygląd.
W swojej codziennej pracy korzystamy z wiodących marek tj. Schwarzkopf PRO, Fibre Clinix, Davines i MOOD, które nie posiadają parabenów, SLS i amoniaków w swoim składzie!

Dlaczego warto?

Marzysz o nowym kolorze?

Bezpieczna koloryzacja

Korzystamy z marek, któe w swoim skłądzie nie posiadają amoniaku, parabenów i SLS!

Długotrwały efekt

Po koloryzacji włosów w Art-Fryz nie musisz się martwić następną wizytą, gdyż efekt zostanie z Tobą na dłużej!

Świeżość i blask

Jeśli chcesz zmienić kolor włosów, nie wahaj się! Nadaj świeżości i blasku swojej fryzurze!

Dodatkowa pielęgnacja Olaplex

Wiemy, jak ważna jest prawidłowa pielęgnacja włosów i jak łatwo koloryzacja może zaszkodzić mieszkom włosowym. Dlatego w swojej codziennej pracy korzystamy z produktów Olaplex, których zadaniem jest ochrona włosa podczas farbowania.

Cennik usług

  • Koloryzacja włosów Essensity od 280 zł

    W zależności od długości włosów.

  • Koloryzacja Davines/Schwarzkopf od 260 zł

    W zależności od długości włosów.

  • Koloryzacja Ombre / Sombre od 400 zł

Koloryzacja włosów Katowice

Art-Fryz to salon fryzjerski, gdzie piękno łączymy z naturą! Podczas pracy używamy produktów, które nie narażają Twoich włosów na zniszczenie! Jeśli poszukujesz salonu, gdzie nie musisz się martwić o jakość wykonywanych usług, zapraszamy do Art-Fryz!
W naszym salonie lub sklepie online możesz także zakupić produkty powyższych marek w najlepszych cenach!
Shopping Cart
Scroll to Top
Przewiń do góry